Všechny kategorie
EN

Patentovaná technologie

Domů>O nás>Patentovaná technologie

Kontaktujte nás

+86 21 68415960

+ 86 19945661037
+ 86 19945661037

[chráněno e-mailem]

4. patro, budova 1, č. 1-9, pruh 99, Shenmei Road, Pudong New Area, Šanghaj, Čína.

Patentovaná technologie

Tři nezávislý výzkum a vývoj technologií

Bohaté projektové zkušenosti, více než 30%-50% vrstevníků

Technické výhody

Patent I-2021212373910

Užitný vzor popisuje hydrogenační zařízení pro hydrogenační reakci výroby H2O2. Hydrogenační zařízení je umístěno uvnitř reaktoru a hydrogenační zařízení se skládá z prvního obloukového sacího potrubí, vertikálního sacího potrubí, druhého obloukového sacího potrubí a šikmého sacího potrubí, horní část reaktoru je opatřena vodíkem. vstupní konec a výstupní konec vodíku, jeden konec prvního obloukového sacího potrubí je spojen se vstupním koncem vodíku, druhý konec prvního obloukového sacího potrubí je spojen s horním koncem svislého sacího potrubí a spodní konec vertikálního sacího potrubí je spojen Je propojen s jedním koncem druhého obloukového přívodního potrubí vzduchu umístěného na vnitřním dně reaktoru a druhý konec druhého obloukového přívodního potrubí vzduchu je propojen s šikmá přívodní trubka vzduchu a šikmá přívodní trubka vzduchu je nakloněna nahoru. Přivádí vodík a pracovní kapalinu do úplného kontaktu a reaguje, zlepšuje reakční účinnost a reakční rychlost hydrogenační reakce a zlepšuje efektivitu výroby produktu a výrobní kapacitu zařízení.
Obrázky 1

Obrázky 2
Obrázky 3

Technické výhody

Patent II - 2021212375545

Užitný vzor popisuje míchací a dávkovací zařízení pro hydrogenační reakci výroby peroxidu vodíku. Míchací a dávkovací zařízení se používá ve spojení s hydrogenačním reaktorem. Míchací a přiváděcí zařízení obsahuje první přívodní trubku kapaliny, druhou přívodní trubku kapaliny, tvarovku přívodní trubky a míchací zařízení. Míchadlo je umístěno uvnitř hydrogenačního reaktoru. Hydrogenační reaktor je opatřen vstupním koncem pracovní tekutiny a vstupním koncem vodíku. Vstupní konec pracovní kapaliny je propojen s prvním vstupním potrubím pro kapalinu umístěnou v hydrogenačním reaktoru a první vstupní potrubí pro kapalinu je volné Konec je propojen s druhým vstupním potrubím pro kapalinu, druhé vstupní potrubí pro kapalinu je skloněno dolů ve směru míchadlo, vstupní konec vodíku je propojen s armaturou vstupního potrubí umístěnou v hydrogenačním reaktoru a volný konec členu vstupního potrubí směřuje ke směru míchadla Výška volného konce druhého vstupního potrubí kapaliny je vyšší než a hydrogenační reaktor je opatřen přívodním koncem. Způsobuje turbulenci tekutiny ve formě mechanického míchání, pracovní tekutina a vodík jsou plně v kontaktu a plně zreagují a proces hydrogenační reakce je jednotnější a kontrolovatelnější.
Obrázky 4
Obrázky 5
Obrázky 6

Technické výhody

Patent III-202121237379X

Užitný vzor popisuje zařízení pro homogenizaci teploty plynu pro hydrogenační reakci výroby peroxidu vodíku. Zařízení pro homogenizaci teploty plynu se používá ve spojení s hydrogenačním reaktorem. Homogenizační zařízení podle teploty plynu obsahuje válcové těleso, míchací motor, rotující hřídel a míchací lopatku. Rotační hřídel Je umístěn na vnitřní středové ose hydrogenačního reaktoru, spodní konec rotačního hřídele je otočně uspořádán na vnitřním dně hydrogenačního reaktoru, horní konec rotujícího hřídele proniká do hydrogenačního reaktoru a je spojen s míchací motor. Vnější strana rotačního hřídele a míchací lopatky a vnější strana tělesa válce jsou upevněny na vnitřní boční stěně hydrogenačního reaktoru přes spojovací kus, dno tělesa válce je opatřeno množstvím průchozích otvorů a průchozí otvory jsou opatřeny prodyšnou voděodolnou membránou. Umožňuje cirkulaci a proudění reakčního plynu v hydrogenačním reaktoru, zajišťuje rovnoměrnost teploty vnitřního reakčního plynu a zlepšuje účinnost přenosu tepla v reakčním procesu.
Obrázky 7
Obrázky 8
Obrázky 9