Všechny kategorie
EN

Novinky

Domů>Novinky > Inženýrství peroxidu vodíku

Inženýrství peroxidu vodíku

Čas: 2023-04-21 Hity: 54

 HEBANG zdůrazňuje, že má potřebné odborné znalosti, odborné znalosti a zkušenosti pro plánování a implementovat projekty peroxidu vodíku založené na vysoce čistém vodíku jako krmivu včetněTechnické Know-how, ZákladníEinženýrství, detailní inženýrství, nákup, spouštění a odstraňování problémů atd. HB navrhuje nabídnout nejnovější Metodika/proces autooxidace pod Švédish technologie a totéž tvoří základ podrobného inženýrství HB.

HB mají dobré zkušenosti s inženýrstvím a výstavbou závodů na výrobu peroxidu vodíku, závodů na rafinaci rostlinného oleje atd.HB má různé technologické vazby, spolupráci a memorandum o porozumění s předními globálními společnostmi a institucemi.

 

EPC A SLUŽBY PROJEKTOVÉHO MANAGEMENTU/EPC

Pro návrh a inženýrství závodu používáme všechny moderní systémy, software a nástroje dostupné na trhu včetně 3D softwaru (PV Elite, AutoCAD, ISOMAC, Stadd pro, Pro Steel, CAD Works, Solid Works, PQMS, HTRI, Xist).

Naši inženýři, designéři, modulátoři, dáma, kreslíři mají bohaté pracovní zkušenosti s návrhem závod na chemické zpracování, jako je závod na rafinaci rostlinného oleje na výrobu peroxidu vodíku, závod na výrobu vodíku atd.

Máme vlastní schopnosti ve všech inženýrských disciplínách požadovaných pro end-to-end inženýrství a realizaci chemických zpracovatelských závodů, včetně následujících:

·Oddělení procesního inženýrství

· Katedra strojírenství

· Oddělení nákupu

·Oddělení logistiky a exportu

·Oddělení stavebního řízení

·Oddělení plánování

·Oddělení před uvedením do provozu a uvedení do provozu

 

NĚKTERÉ PŘÍPADY ROSTLIN PEROXIDU VODÍKU 
Předchozí: Nevyplněno

Další: Typy průtokoměrů