Všechny kategorie
EN

Novinky

Domů>Novinky >HEBANG: Úspěšná návštěva Vietnamu

HEBANG: Úspěšná návštěva Vietnamu

Čas: 2022-11-14 Hity: 74

 chemický-závod-g1ace82dd1_1920Od 10. září do 29. září Dreameng, Shawn a Angela Zhou odjel do Hanoje, hlavního města Vietnamu, navštívit 10 chemických továren, se kterými Hebang mnohokrát spolupracoval.

 

  Společnost HEBANG se v posledních letech držela strategického plánu rozsáhlého rozvoje a zastřešovala projektový tým odpovědný za obchodní prodej ve velkých městech v Číně. V roce 2022 bude hebang plánovat zrychlení tempa zahraniční expanze a rozvoje se zaměřením na petrochemický, metalurgický a metalurgický průmysl v jihovýchodní Asii. Těžba a další trhy také reagují na výzvu čínské politiky „Jeden pás, jedna cesta“ poskytovat našim zákazníkům chemická řešení nejvyšší kvality.

 

Během této návštěvy Vietnamu Dreameng a jeho parta navštívili chemické závody, které dlouhodobě hloubkově spolupracují s hebangem, diskutovali a potvrdili postup současného chemického projektu a diskutovali o možnosti a modelu spolupráce Shuangbao a jeho in- hluboká spolupráce do budoucna. Rozvinula se živá diskuse. Dreameng řekl: "Tato cenná příležitost komunikovat tváří v tvář s vietnamskými zákazníky zvýšila jejich důvěru v hebang a získali jsme komplexnější porozumění vietnamským zákazníkům. Věříme, že mezi oběma stranami budou obrovské potenciální možnosti spolupráce." v budoucnu."

 

HeBang Inženýrství Co., Ltd je důvěryhodná strojírenská společnost, která pomáhá našim klientům realizovat jejich sny a plnit jejich plány pomocí našich nejmodernějších technologií. Obsluhujeme průmyslová odvětví jako: Chemický, Petrochemický, Textilní pomocní pracovníci, Rafinérie jedlého oleje, Steel, Stavba atd. Za posledních 10 let, realizovali jsme mnoho projektů s poradenstvím, Navrhování, nákup a výstavba s řešeními detailů orientovanými na budoucnost. A trh zahrnuje Pákistán, Vietnam, Indonésii, Alžírsko, Chile, Mexiko, Irák, Saúdská Arábie, Bangladéš, Egypt, Thajsko atd. Kompatibilita s životním prostředím, úspora energie a udržitelný rozvoj jsou naše neustálé snahy, díky nimž dynamicky optimalizujeme naše procesy a kvalitu.


Předchozí: Kterou skladovací nádrž na materiál lze vybrat pro skladování peroxidu vodíku?

Další: Aplikace peroxidu vodíku