Všechny kategorie
EN

O nás

Domů>O nás>O nás

Kontaktujte nás

+86 21 68415960

+ 86 19945661037
+ 86 19945661037

[chráněno e-mailem]

4. patro, budova 1, č. 1-9, pruh 99, Shenmei Road, Pudong New Area, Šanghaj, Čína.

Profil společnosti

HeBang Engineering Co., Ltd je důvěryhodná strojírenská společnost, která pomáhá našim klientům realizovat jejich sny a plnit jejich plány pomocí našich nejmodernějších technologií. Obsluhujeme průmyslová odvětví jako: Chemický, petrochemický, textilní pomocný průmysl, rafinérie jedlého oleje, ocel, stavebnictví atd.

Za posledních 10 let jsme realizovali mnoho projektů s poradenstvím, projektováním, nákupem a konstrukcí s detailními řešeními orientovanými na budoucnost. A trh zahrnuje Pákistán, Vietnam, Indonésii, Alžírsko, Chile, Mexiko, Irák, Saúdská Arábie, Bangladéš, Egypt, Thajsko atd.

Kompatibilita s životním prostředím, úspora energie a udržitelný rozvoj jsou naší věčnou snahou, díky čemuž dynamicky optimalizujeme naše procesy a kvalitu.

Jsme mladá dynamická společnost, která staví na bohatých zkušenostech našeho předního odborníka na peroxid vodíku a silném týmu, vlastníme patenty na peroxid vodíku (H₂O₂) a související technologii parního vodíku reformujícího metan, ultračistý vodíkový plyn ze zemního plynu atd. Věříme, že díky technologii fluidního lože v antrachinonové cestě, která vytváří peroxid vodíku až do 70% koncentrace, budeme vaším dobrým partnerem pro posun vpřed pro váš projekt.

kultura

Ve společnosti Hebang COMPANY budeme vždy pomáhat našim zákazníkům se sofistikovanou technologií, abychom našim zákazníkům přidali hodnotu, abychom ušetřili více energie, spotřebovali méně zdrojů a zvýšili efektivitu pro dosažení udržitelného rozvoje.

Naše vášeň pro bezpečnost života, čistý svět, zelená planeta nás nutí neustále vyvíjet nové technologie a industrializovat.

Záleží nám na zájmu zákazníků a neustále se zlepšujeme, abychom zvýšili naše služby a optimalizovali naši konkurenční výhodu.

  • Vždy navrhujte lepší řešení
  • Vždy zvažte pomoc zákazníkovi vybudovat lepší závod
  • Být vždy důvěryhodnou společností